ПРОЕКТ GIZ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У ГРОМАДАХ» – РОБОЧА ЗУСТРІЧ У МИРГОРОДІ

8.12.2014, 13:40

4 грудня в місті Миргороді відбулася робоча зустріч міст-учасників Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».

Місто Комсомольськ представляли директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова та начальник відділу теплоенергетики, транспорту та зв`язку департаменту житлово-комунального господарства Жанна Неклюдова.

Під час зустрічі учасники обговорили свої здобутки та перспективи в рамках Проекту, мали нагоду ознайомитись з досвідом міста Миргорода в реалізації проектів у сфері зовнішнього освітлення, яким з присутніми поділився директор КП «Комбінат благоустрою та озеленення» Юрій Кібірєв.

Після обговорення відбулася церемонія офіційного відкриття проекту «Модернізація вуличного освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів ВДЕ (енергія сонця) м. Миргород» та демонстрація учасникам заходу однієї з встановлених опор зовнішнього освітлення, що працює завдяки енергії сонця.

Потім учасники робочої зустрічі відвідали ЗОШ № 9 ім. І.А. Зубковського, де оглянули павільйон GIZ «Енергоефективність у громадах» та стали глядачами інтелектуальної вікторини «Енергозбереження очима дітей». Відзначивши високий рівень підготовки учнів та їх глибокі знання у сфері енергозбереження, директор Проекту Крістіана Хагенедер та заступник міського голови Максим Верещак нагородили переможця та учасників вікторини цінними призами.

 

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів
О.В.Овчиннікова