МІСТО КОМСОМОЛЬСЬК – УЧАСНИК ТРЕТЬОЇ ФАЗИ ПРОЕКТУ «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

9.12.2014, 13:17

У грудні Комсомольськ став учасником третьої фази Проекту ПР ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Мікропроектною пропозицією, попередня кошторисна вартість якої складає близько 770 тис. грн., передбачено виконання капітального ремонту покрівлі будівлі готелю «Славутич», розташованої по вул. Набережній,1. Також проектом передбачена заміна 17 стояків каналізації з використанням пластикових труб; заміна 42 дерев'яних вікон та 34 дверних блоків на металопластикові. Такий капітальний ремонт буде виконано у 18 номерах на другому та п'ятому поверхах, у яких мешкають внутрішньо переміщені з Донецької та Луганської областей особи, а також будуть замінені вікна у коридорах та на сходових клітинах цих поверхів.

Зазначені заходи мають на меті створити більш комфортні умови проживання для переселенців, що мешкають у будівлі готелю «Славутич».

Проект ПР ООН фінансує 80% вартості ремонтних робіт. Інші 20% - це кошти міського бюджету.

Виконавцем проекту є громадська організація «Центр муніципального розвитку». Також у реалізації проекту братиме участь комунальне підприємство готель «Славутич», на балансі якого перебуває будівля по вул. Набережній, 1.

8 грудня між громадською організацією Центр муніципального розвитку» та Проектом ПР ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» підписано договір про спільну реалізацію мікропроектної пропозиції та одночасно розпочато процедуру вибору виконавця ремонтно-будівельних робіт.

 

 

 

Керівник проекту, директор департаменту
економічного розвитку та ресурсів
О.В.Овчиннікова