Привітання міського голови!

12.12.2014, 11:03

Шановні керівники, гравці, тренери і вболівальники футбольного клубу «Гірник-Спорт»!

Щиро вітаю вас із 20-річчям із дня заснування!

Сьогоднішній ювілей ви зустрічаєте із важливими спортивними успіхами – впевненою перемогою в чемпіонаті другої ліги сезону 2013-2014рр. іпереходом у першу лігу. У напруженій боротьбі ви довели свою майстерність, виправдали надії  вболівальників, які спостерігали за баталіями на футбольних полях.

Ваша енергія, сила волі й духу, мужність та фізична витривалість допоможуть підкорити ще не одну спортивну вершину. Адже можливість проявити себе на вищому рівні – прекрасний стимул для команди.

Ми всі твердо переконані – ви не зупинитеся на досягнутому. Віримо, що ваші досягнення неодмінно примножать спортивну честь і славу не тільки Комсомольська, а й нашої країни.

Прийміть щирі слова подяки за клопітку працю щодо розвитку спорту в місті Комсомольську. Ваша активна робота зі становлення юних футболістів в дитячому юнацькому футбольному клубі заслуговує високої оцінки. Ви виховуєте здорове майбутнє нашої країни.

Саме ваша наполегливість, висока кваліфікація і професіоналізм приносять бажаний результат, яким ми пишаємося.

Зичу команді успіхів у подальших змаганнях, миру вам, вашим сім’ям – любові, надійних друзів та партнерів, командної гри та нових перемог на футбольних аренах.

Міський голова Сергій Андрійович Супрун