Оголошення!

16.12.2014, 14:42

До відома орендарів земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Комсомольська:

 

Рішенням сорок сьомої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання від 25.06.2014 року було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Комсомольська.

 У зв’язку з цим орендарі земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Комсомольська, повинні обов’язково звернутись до відділу Держземагентства в місті Комсомольську за отриманням витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель. Після цього необхідно підійти до відділу економічного аналізу та контролю виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області (каб. 209 будівлі виконкому) за оформленням додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки та отриманням розрахунку сплати орендної плати. При собі мати оригінал договору оренди землі.

До уваги юридичних та фізичних осіб-підприємців:

Юридичні та фізичні особи-підприємці після оформлення додаткової угоди та отримання розрахунку у відділі економічного аналізу та контролю виконкому міської ради звертаються до Комсомольського відділення Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції для подання податкової декларації. Слід наголосити, що платниками плати за землю подається така декларація не пізніше 20 лютого 2015.

До уваги громадян:

Прохання до громадян – орендарів земельних ділянок звертатись до відділу економічного аналізу та контролю виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області (каб. 209 будівлі виконкому) після 20 лютого 2015 року.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю

В.М.Пятіна