Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області інформує

17.12.2014, 14:29

Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для виготовлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу, який відбудеться 29 грудня 2014 року о 09 годині в приміщенні кабінету № 114 (І поверх) виконавчого комітету Комсомольської міської ради (вул. Миру,24). Адреса земельної ділянки:

  1. м. Комсомольськ, вул. Строни, 3, загальною площею 1,6976 га, категорія земель – для розміщення та обслуговування підприємства по виробництву трикотажних виробів.

Для участі в конкурсі претенденти мають подати конкурсну документацію за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області, секретарю конкурсної комісії Охтирській Ользі Володимирівні (вул. Миру, 24, І поверх, каб. 121, тел. 2-28-46). Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. До документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

  •  заява на участь у конкурсі за встановленою формою; 
  •  нотаріально посвідчена копія статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;
  •  копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки; 
  •  копія сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;
  •  документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, завірений заявником;
  •  конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Конкурсна комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт відповідатиме вимогам чинного законодавства.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства,  Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, а також у разі подання неповного пакета документів, заява на участь у конкурсі не приймається і заявник як учасник конкурсу не реєструється.