ВІДБУЛАСЯ 52 СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

17.12.2014, 08:56

16 грудня у великій залі виконкому відбулася 52 сесія Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання. Розпочалося засідання із нагородження членів територіальної громади. Почесну місію виконали міський голова Сергій Андрійович Супрун і секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік.

 

Указом Президента України присвоєно Почесне звання «Мати-героїня» Фенько Ганні Михайлівні, яка народила та виховала п’ятеро дітей (трьох доньок та двох синів), Ганні Михайлівні вручено пам’ятний подарунок від міської влади.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію, плідну депутатську діяльність та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагороджено секретаря Комсомольської міської ради Світлану Олександрівну Калашнік.

За вагомий особистий внесок у забезпечення повноцінного життя територіальної громади міста, активну життєву позицію, відстоювання інтересів виборців та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною грамотою виконавчого комітету Комсомольської міської радинагороджено депутатів Комсомольської міської ради Зінченка Тараса Михайловича, Карпець Нелі Ростиславівну, Кашубу Володимира Васильовича, Краснопіра Валерія Миколайовича, Лисенка Олександра Миколайовича.

Також міський голова і секретар міської ради вручили кубки і дипломи переможцям і призерам шостої міської комплексної Спартакіади серед трудових колективів підприємств, організацій та установ міста: відкрите акціонерне товариство «Полтавський ГЗК» (перше місце), Дмитрівська сільська рада (друге місце), Комсомольський політехнічний коледж (третє місце).

В урочистій обстановці відбулося вручення паспортів громадянина України та сувенірів юнакам і дівчатам, яким виповнилося 16 років: Бершаку Дмитру, Вусалко Вікторії, Ковальчук Ірині.

 

Депутати заслухали звіт начальника відділу у справах сім’ї і молоді Тетяни Володимирівни Оробченко щодо виконання «Програми розвитку молодіжної політики у м.Комсомольську» та «Програми розвитку та підтримки сім’ї за 2010-2014рр.», затвердили роботу цих програм на наступні роки.

Начальник відділу фізичної культури і спорту Віктор Володимирович Подрезан доповів про виконання міської комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2014-2018рр. у 2014 році. 

 

Депутати затвердили план роботи Комсомольської міської ради на 2015 рік.

 

У ході роботи депутати внесли зміни у додаток до рішення 50 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по виконанню програми «Благоустрій міста» на 2014 рік», у додаток до рішення 50 сесії 6 скликання від 21 жовтня 2014 року «Про затвердження переліку заходів, видатки на які у 2014 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища».

 

Начальник фінансового управління Валентина Іванівна Баландіна доповіла про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік. Даним рішенням депутати збільшили доходи загального фонду у сумі 1546400грн. За рахунок додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості збільшили видатки по відділу освіти на суму 1044400 грн. та відділу культури і туризму на суму 102000 грн. УПСЗН збільшили видатки за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 400000 грн., та зменшили видатки по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму 1458000 грн.

 

Також депутати розглянули питання економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, питання архітектури і містобудування.

 

На засідання був запрошений начальник Комсомольської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Ігор Михайлович Старокожко. Розглядалося питання відключення електроенергії по місту, недотримання графіка аварійних відключень, який був заявлений раніше, відключення електроенергії лише по одних лініях. Міський голова дав завдання Комсомольській філії ПАТ «Полтаваобленерго», департаменту житлово-комунального господарства переглянути графік, якщо є технічні можливості, то недопускати відключень дитячих садочків, гуртожитків.