ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

18.12.2014, 14:01

У малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.

Завідуюча інфекційною службою міської лікарні, міський позаштатний лікар-інфекціоніст управління охорони здоров’я Алла Олексіївна Замш доповіла про епідситуацію щодо захворюваності на ВІЛ-інфекцію/СНІД і проаналізувала роботу кабінету «Довіра» міської лікарні у 2014 році.

Олексій Олексійович Лоза дав аналіз стану захворюваності туберкульозом у місті за 2014 рік. У поточному році відсоток захворювання становить 46,8 на 10 тис. чоловік (у 2013 році – 67,8%).

Лікар-нарколог міської лікарні, міський позаштатний лікар-нарколог управління охорони здоров’я Ірина Анатоліївні Сторчак доповіла про аналіз захворюваності на наркоманію у 2014 році. Вік наркозалежних комсомольчан становить 18-23 роки, офіційно зареєстрованих у 2014 році 152 особи (у 2013 році – 145 осіб). Ірина Анатоліївна розповіла про співпрацю із благодійною організацією «Світло надії».

Головний лікар Комсомольської міської лікарні Ігор Анатолійович Шкляр проаналізував виконання плану фінансування міських програм: «Цільова соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016рр. в м.Комсомольську», «Цільова програма протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у м.Комсомольську на 2012-2015рр.», «Міська цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекцції/СНІДу на 2014-2019рр.»

Про організацію первинної профілактики соціально небезпечних хвороб серед дітей і підлітків у 2013-2014 навчальному році (у т.ч. під час оздоровчого періоду) доповіли начальник відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Володимирівна Оробченко, головний спеціаліст ЦСССДМ Ганна Олександрівна Соса, методист ММК Юрій Васильович Омельянець.

Учасники координаційної ради обговорили проблеми, з якими стикаються в роботі, намітили плани на наступний рік.

Начальник аналітичного відділу, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Олексійович Дудник виніс на обговорення план роботи ради на 2015 рік, окреслив основні завдання за напрямками. Члени ради одноголосно прийняли план роботи координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією на 2015 рік.

Начальник управління охорони здоров’я, заступник голови координаційної ради Юрій Васильович Ковпак націлив присутніх на оптимальну організацію діяльності щодо виконання поставлених завдань, чітку взаємодію служб, координацію роботи в 2015 році.