Запрошення до участі у Конкурсі

18.12.2014, 14:21

Громадська організація «Центр муніципального розвитку», Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») та комунальне підприємство готель «Славутич» цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт покрівлі, заміна віконних блоків та стояків каналізації готелю «Славутич» по вул. Набережна, 1 у м. Комсомольськ Полтавської обл.»:

  • заміна зношених 42 дерев'яних вікон на металопластикові;
  • заміна зношених 34 дверних блоків на металопластикові.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: м. Комсомольськ Полтавської обл., вул. Миру, 24, каб. 307 або каб. 209. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 13-00 29.12.2014, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (05348) 21666, 22433.