ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ В МИРГОРОДІ

18.12.2014, 15:47

Міський голова Сергій Супрун 18 грудня взяв участь у роботі  виїзного засідання Асоціації міст України, яке відбулося в місті Миргороді. Захід проходив у рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні» (ДІАЛОГ), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку.

Учасники Асоціації міст України зібралися на фахову майстерню з теми «Ефективне використання альтернативних джерел енергії у міському господарстві. Досвід Миргородської міської ради».

Миргородський міський голова Сергій Соломаха привітав гостей міста, побажав конструктивної роботи та окреслив основні нагальні проблеми у життєдіяльності громади, виокремивши питання відключення електроенергії.

Про шляхи вирішення цього питання говорив голова правління Полтавського РВ АМУ Сергій Супрун. Сергій Андрійович запропонував звернутися Асоціації до уряду щодо врегулювання графіка аварійних відключень електропостачання.

Заступник Миргородського міського голови Максим Верещак презентував досвід Миргорода у співпраці із міжнародними донорами у сфері енергоефективності. Про Проект USAID «Місцеві альтернативні джерела енергії: м.Миргород (МАДЕМ)», проміжні результати та перспективи розповів керівник проекту, виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку», к.е.н. Руслан Тормосов.

У ході дискусії учасники засідання обговорили питання енергетичної безпеки регіонів і територіальної реформи, побували на об’єктах Миргорода, де впроваджені заходи з енергозбереження. Ознайомилися з проектом «Енергоефективна санація ДНЗ № 5 «Сонечко» та побачили практичне втілення проекту «Модернізація вуличного освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів ВДЕ (енергія сонця)».

 

              За матеріалами http://myrgorod.pl.ua/