МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН ПРИВІТАВ ПРАЦІВНИКІВ ТА ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

19.12.2014, 14:21

Міський голова Сергій Андрійович Супрун напередодні Дня міліції завітав до Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області, де привітав працівників та ветеранів органів внутрішніх справ з професійним святом.

 

Очільник міста відзначив роботу міліціянтів у Комсомольську, подякував їм за щоденну відповідальну, нелегку та не завжди вдячну працю, вручив Почесні грамоти, Подяки міського голови, пам’ятний подарунок та щиросердно побажав щастя, успіхів у службі, міцного здоров’я, надійних тилів у сім’ях, благополуччя у житті, у якому б було більше приємних турбот. У вітальній промові С.А.Супрун зазначив, що в непростих умовах сьогодення працівники органів внутрішніх справ знаходяться на першому фланзі, а завдяки їх відповідальності та наполегливості маємо спокій та громадський порядок у місті.

 

У ході урочистостей на адресу працівників та ветеранів органів внутрішніх справ прозвучали теплі слова привітань від начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Володимира Петровича Зеленського, який вручив Подяки від міського відділку міліції. Володимир Петрович висловив вдячність міській владі та керівництву ВАТ «Полтавський ГЗК» за плідну співпрацю, взаєморозуміння та матеріальну підтримку. Акцентував увагу, що Комсомольський міський відділ міліції за оснащенням вважається одним з кращих у регіоні.

 

До святкових привітань приєдналися також заступник голови правління з комерційних питань Д.М.Спатар, голова правління ГО «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція» Сергій Олександрович Хряпа, екс-начальник Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області Ігор Григорович Туль.