ПРЕДСТАВНИКИ МІСЬКОЇ ВЛАДИ, БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ЗАВІТАЛИ НА СВЯТО І СЬОГОДНІ ЩОБ ВРУЧИТИ СОЛОДОЩІ МАЛЕЧІ

19.12.2014, 14:49

Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай –
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!

 Традиційно у День Святого Миколая велика зала виконавчого комітету Комсомольської міської ради запалала яскравими вогниками новорічної ялинки, наповнилася радісними дитячими посмішками та сподіваннями на казкове диво.

 

Багато років поспіль відділ сім’ї та молоді, керівником якого є Т.В.Оробченко, збирає в тісному родинному колі багатодітні сім’ї комсомольчан. Щорічно міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев вітають дітлахів з багатодітних родин солодкими новорічними дарунками. Не став виключенням і 2014 рік. Представники міської влади, Благодійного фонду завітали на свято і сьогодні щоб вручити солодощі малечі.

 

Із вітальною промовою до дітей звернувся очільник міста – міський голова Сергій Андрійович Супрун, привітав багатодітні родини з Днем Святого Миколая та новорічними торжествами, що наближаються: «Ми з вами разом перегорнемо сторінки 2014 року. Ви, дітки, змужніли ще на один рік, збагатилися новими знаннями, досвідом, подарували батькам свої життєві перемоги. Новий рік – це завжди нові мрії і бажання, нові ідеї і нові сподівання! Нехай вони обов’язково здійснюватимуться у кожного з вас!» Міський голова побажав кожній родині тепла і злагоди у домівках, миру й гармонії у стосунках із рідними, Божого благословення і здоров’я, любові і радості!

 

Директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев від імені засновників фонду – народного депутата України К.В.Жеваго, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоуса привітав дітей і дорослих з новорічними святами, побажав всіляких успіхів та досягнень, гарних новорічних свят.

 

Почесні гості вручили солодкі сюрпризи 15 багатодітним родинам (84 дитини). 

 

У ході урочистостей начальник відділу сім’ї та молоді Т.В.Оробченко презентувала кожну родину, про кожного з батьків сказала багато теплих слів, подякувала їм за нелегку працю, за виховання дітей, за чисті душі та гарячі серця, сповнені доброти та ласки.

 

Наприкінці всі учасники заходу сфотографувались на довгу пам'ять.