ЗАСЯЯЛИ СВЯТКОВІ ВОГНІ НА ГОЛОВНІЙ НОВОРІЧНІЙ ЯЛИНЦІ МІСТА

22.12.2014, 09:52

У п’ятницю, 19 грудня, о 15:00 у Комсомольську на Театральній площі засяяли святкові вогні на головній новорічній ялинці міста, які прийшли засвітити міський голова Сергій Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, перший заступник міського голови Дмитро Биков.

 

Узяти участь в урочистостях завітали дорослі та малі представники територіальної громади. На початку святкового дійства у виконанні Муніципального духового оркестру прозвучали популярні новорічні мелодії.

Від імені міської влади виступив міський голова С.Супрун. Він привітав комсомольчан з Днем Святого Миколая, початком Новорічних свят. Побажав, щоб, ступивши на поріг осель, Новий 2015 рік разом із Різдвяною колядою подарували усім міцне здоров’я, злагоду, достаток, силу духу, оптимізм, мирне небо над головою. Очільник міста висловив надію на те, що прийдешній рік стане для нас роком змін, мирної творчої праці.

Під вигуки «Ялиночко, засвітись!» та гучні оплески головна новорічна окраса міста засяяла сотнями різнобарвних вогнів.

 

У рамках святкової програми для гостей виступили мультиплікаційні герої та Дід Мороз із Снігуронькою. Творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості підготували чудову святкову концертну програму. Палац культури та творчості забезпечив технічну підтримку. Захід організовано відділом культури та туризму за ініціативи міської влади.

 

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання й вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож нехай Новий рік принесе кожному з нас добрі новини, здійснення мрій і бажань. Нехай у наших домівках панують тепло й затишок, світла й радісна атмосфера доброго настрою, святкових клопотів та радісного спілкування з близькими та друзями.