МІСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ ПРОЗВІТУВАЛА ПРО РОБОТУ ЗА 2014 РІК

22.12.2014, 10:20

20 грудня у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулися збори воїнів-інтернаціоналістів.

 

На зборах були присутні 53 члени Міської спілки ветеранів Афганістану. Вів засідання голова спілки В.М.Рубан. У заході взяли участь міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, голова ради Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці В.М.Станицька, голова Комсомольського міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль» А.С.Луцій.

 

Відповідно до порядку денного голова спілки В.М.Рубан прозвітував про результати роботи громадської організації за 2014 рік, підкреслив успіхи, акцентував увагу на проблемах. Володимир Миколайович зазначив, що сьогодні спілка нараховує 143 особи, з яких 89 – учасники бойових дій. Є такі, які захищають Батьківщину на сході України, серед них є загиблі товариші. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в зоні АТО.

 

Міський голова виступив перед зібранням, підвів підсумки соціально-економічного розвитку Комсомольська за 2014 рік, торкнувся суспільно-політичної ситуації в країні, повідомив про зусилля Уряду, АМУ в напрямку стабілізації ситуації, поділився планами на 2015 рік. Сергій Андрійович висловив вдячність воїнам-інтернаціоналістам за підтримку міської влади в питаннях забезпечення громадського спокою у місті, пообіцяв підтримку в прийдешньому році, привітав із Новорічними святами, що наближаються, побажав міцного здоров’я, добробуту, оптимізму.

 

Присутні звернулися до очільника міста з питаннями щодо вирішення житлових проблем, енергозбереження, приватизації, реконструкції пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Комсомольську, на які отримали детальні роз’яснення та коментарі від міського голови.

 

У ході зборів розглянули напрямки діяльності громадської організації з питань соціального захисту учасників бойових дій, також плани заходів на 2015 рік.