ВІДЗНАЧАЄМО КРАЩИЙ ДОСВІД СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ

22.12.2014, 11:03

Міцна родина – споконвічна цінність українського народу, а дружна сім’я – традиційна запорука й головна умова успішності українця. Завдяки родині міцніє й розвивається держава, зростає добробут народу.

 

У Комсомольську у День Святого Миколая у затишній залі Палацу культури та творчості територіальна громада віншувала переможців щорічного конкурсу «Сім’я року - 2014».

 

Відзначити родини з кращим сімейним досвідом виховання завітали представники міської влади: міський голова Сергій Андрійович Супрун, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік.

 

З привітальним словом на урочистій церемонії відзначення кращого досвіду сімейного виховання територіальної громади міста Комсомольська «Сім’я року - 2014» виступив С.А.Супрун. Він привітав усіх присутніх з Днем Святого Миколая, прийдешніми новорічними святами, побажав добра, любові, щастя кожній родині, добробуту, спокою, злагоди та миру в країні! Зазначив, що саме з родини починається життя людини, тут відбувається формування її як особистості, громадянина. Найперше, що пізнає маля - це взаємини у сім'ї. Велике й сильне дерево виростає з маленького зернятка, якщо потрапляє у необхідний ґрунт. А дитина виростає міцною та гарною, якщо її оточують люблячі та турботливі батьки, коли вона бачить довкола себе вищі прояви доброти, відповідальність. Очільник Комсомольська подякував батькам за виховання, яке надихає молодь на добрі вчинки, допомагає знайти правильний шлях у житті. «Нехай у нас більше буде таких родин, - закликав міський голова, - бо саме сім'я є тією цеглинкою, з якої складається наш спільний український дім, добробут та спокій кожного з нас».

 

До святкових привітань приєдналася секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік. Побажала дітям у День Святого Миколая, який вважається їх покровителем, сімейного благополуччя, затишку, любові, взаєморозуміння з батьками, які ділять з ними усі труднощі та радощі життя.

 

Під бурні оплески громада вшанувала 32 матерів-героїнь м. Комсомольська та сім’ї, які стали переможцями конкурсу на кращий досвід сімейного виховання.

 

Сергій Андрійович Супрун та Світлана Олександрівна вручили переможцям конкурсу «Сім’я року-2014» дипломи та подарунки:

- сім’ї Циганків Віктора Володимировича та Алли Іванівни;

- сім’ї Скориків Богдана Івановича та Ольги Анатоліївни;

- сім’ї Шматченків Сергія Миколайовича та Людмили Анатоліївни; 

- сім’ї Сніцарів Руслана Васильовича та Дарії Олександрівни;

- сім’ї Настеків Віктора Миколайовича та Ольги Анатоліївни;

- сім’ї Бухаленкових Олександра Олександровича та Світлани Володимирівни;

- сім’ї Батіщевих Олександра Сергійовича та Олени Михайлівни;

- сім’ї Барскових Костянтина Юрійовича та Анни Володимирівни;

- сім’ї Звоновських Олександра Володимировича та Наталії Олексіївни;

- сім’ї Васильчуків Віталія Васильовича та Інни Віталіївни;

- сім’ї Запорожців Ярослава Ігоровича та Марини Віталіївни;

- сім’ї Терезових Юрія Вікторовича та Наталії Олексіївни;

- сім’ї Січних Андрія Анатолійовича та Наталії Олександрівни;

- сім’ї Костиренкових Тараса Борисовича та Ірини Василівни;

- сім’ї Яцинів Сергія Юрійовича та Олени Миколаївни;

- сім’ї Романенків Олександра Григоровича та Тетяни Валеріївни;

- сім’ї Шемейків Олександра Андрійовича та Наталі Петрівни;

- сім’ї Вовків Сергія Івановича та Олени Валеріївни;

- сім’ї Клімових Сергія Леонідовича та Наталії Олександрівни.

 

Піднесений настрій присутнім забезпечили яскраві виступи творчих колективів міста.

 

Організаторами конкурсу «Сім’я року-2014» виступили відділ у справах сім’ї та молоді, міський відділ освіти разом із незмінними партнерами: громадською організацією «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС», Палацом культури та творчості, фотосалоном «Любавушка».