ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЯ

24.12.2014, 09:08

Останнє у 2014 році засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося 23 грудня в малій залі виконкому. Засідання вів міський голова Сергій Андрійович Супрун.

Члени виконавчого комітету розпочали роботу з розгляду блоку питань гуманітарного та соціального напрямків.

 

У ході опрацювання проектів рішень житлово-комунального блоку затвердили ліміти споживання енергоносіїв бюджетним установам та організаціям міста Комсомольська на 2015 рік, внесли зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Комсомольська на 2014 рік, затверджених рішенням виконкому Комсомольської міської ради від 24.12.2013 р. № 872. Визначили ліміти витрат питної води з комунального водопроводу для підприємств міста Комсомольська на 2015 рік.

 

Встановили тариф на послуги із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 4,00 грн. за одну поїздку. Затвердженню проекту рішення передувало активне обговорення питання. Було зазначено, що собівартість послуги з перевезення складає 7,70 грн. У зв’язку із постійним зростанням ціни на паливо зростає собівартість послуг із перевезення пасажирів міськими автобусами. На жаль, утримати старі ціни на квитки міських автобусних маршрутів загального користування немає можливості. Рішення набере чинності з 01 січня 2015 року.

 

Подовжили дозвіл на встановлення інформаційних дошок на стінах житлових будинків м. Комсомольська строком на 1 рік.

 

У ході роботи засідання виконавчого комітету погодили графіки проведення масових вибухових робіт на 2015 рік в кар’єрі ВАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК».

 

Заслухали звіт директора КЖЕП № 2 С.І.Данюка про результати фінансово-господарської діяльності комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 2 за 9 місяців 2014 року.

 

Розглянули питання приватизації та обліку комунального майна, прийняли рішення щодо надання в безоплатне строкове користування майна, яке перебуває в комунальній власності.

 

Киричок І.О. – начальник житлового відділу, прокоментувала проекти рішень, що стосувалися питань квартирного обліку та надання кімнат у гуртожитках.

Питання архітектури та містобудування були представлені начальником управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко.

 

Начальник юридичного відділу О.П.Таран прокоментувала проект рішення про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів (салютів, феєрверків тощо) у м. Комсомольську. У зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі, враховуючи чисельні звернення мешканців міста, з метою забезпечення громадського порядку та попередження нещасних випадків, пов’язаних з необережним використанням піротехнічних засобів, прийняли рішення заборонити використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних виробів на території міста.

 

Затвердили план роботи виконавчих органів Комсомольської міської ради на 2015 рік.

 

Міський голова підбив підсумки роботи засідання, подякував членам виконкому за плідну роботу в 2014 році, привітав з новорічними святами, що наближаються, побажав усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів та плідної роботи в прийдешньому році.