Порядок облаштування житлових будинків приладами обліку теплової енергії

29.09.2015, 15:14

Шановні комсомольчани!

 

Порядок облаштування житлових будинків приладами обліку теплової енергії із залученням коштів мешканців цих будинків

 
  

 1. Першим кроком для мешканців будь-якого житлового будинку є загальні збори мешканців, присутність яких повинна складати не менше ніж 75% від загальної кількості.
 2. На загальних зборах складається протокол про принципову згоду мешканців на встановлення будинкового приладу обліку, обирається ініціативна група та відповідальна особа, яка буде представляти інтереси мешканців будинку.
 3. Відповідальна особа надає протокол зборів та пише заяву в КВП «Комсомольськтеплоенерго» про встановлення лічильника теплової енергії на житловий будинок та бажання мешканців брати участь у співфінансуванні.
 4. КВП «Комсомольськтеплоенерго»:
  1. Займається підготовкою вихідних даних, розробкою робочого проекту, складанням кошторису та погодженням робочого проекту.
  2. Проводить придбання лічильника теплової енергії у відповідності до вимог робочого проекту за кошти міського бюджету та матеріалів і обладнання необхідного для його встановлення.
  3. Проводить монтаж лічильника теплової енергії та процедуру здачі обладнання в експлуатацію після чого складається договір, акт виконаних робіт для проведення оплати.
 5. Мешканці житлового будинку (відповідальна особа) проводить збір коштів та оплату за виконані роботи згідно з актом виконаних робіт, без урахування вартості лічильника теплової енергії.
 6. КВП «Комсомольськтеплоенерго» спільно з відповідальною особою по будинку проводить приймання на комерційний облік лічильника.
 7. Оплата за використану теплову енергію проводиться відповідно до показників лічильника теплової енергії.

За консультацією з вищезазначеного питання звертатись до Департаменту житлово-комунального господарства виконкому Комсомольської міської ради каб. 100-6 або за тел. 2-59-81 (Неклюдова Жанна Георгіївна) та КВП «Комсомольськтеплоенерго» 3-06-70 (Сніжко Павло Іванович).