ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

26.12.2014, 14:28

26 грудня відбулося розширене засідання колегії Полтавської облдержадміністрації. Вів засідання виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олег Пругло, у роботі взяв участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

На початку засідання групі полтавців були вручені почесні відзнаки Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Міському голові Сергію Супруну було вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України за високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

Відповідно до порядку денного, було розглянуто питання: про стан енергозабезпечення області; про Стратегію регіонального розвитку Полтавської області на період до 2020 року, про підсумки роботи системи цивільного захисту області у 2014 році, визначення основних завдань на 2015 рік та про стан готовності системи централізованого оповіщення області, її утримання, збереження, удосконалення і розвиток; про виконання обласної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки.