АПАРАТНА НАРАДА

29.12.2014, 16:25

На останній апаратній нараді 2014 року, що відбулася за головування міського голови С.А.Супруна, розглянуто питання виконання міського бюджету, мобілізації, роботи правоохоронних служб, рятувальників, комунальників міста.

 

Міський бюджет Комсомольська виконано на 106% без урахування трансфертів, по загальному фонду – на 97%, по спеціальному – на 127%. Вільні залишки з урахуванням коштів минулих періодів склали понад 70 тис. грн. У зв’язку з нестабільною оплатою платіжних доручень через систему Державної казначейської служби України кошти екологічного фонду в 2014 році використано на 27%; кошти, передбачені на капітальний ремонт житлового фонду, – на 8,7%.

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха роз’яснив ситуацію стосовно недофінансування захищених статей. Зазначив, що завдяки підтримці ВАТ «Полтавський ГЗК», керівництво якого погодилося внести плату за землю наперед, заробітну плату працівникам бюджетних установ буде виплачено до Нового року.

 

У понеділок народні депутати України підтримали законопроект, що стосується державного бюджету країни на 2015 рік. Ю.М.Муха звернувся до розпорядників бюджетних коштів з проханням опрацювати потреби 2015 року та терміново подати їх на розгляд міському голові.

 

Сергій Андрійович розповів про роботу розширеного засідання колегії, що відбулося в п’ятницю в Полтавській облдержадміністрації. Основною темою, що обговорювалася на рівні регіону, стало питання енергозбереження в області. Крім того, підбито підсумки роботи системи цивільного захисту Полтавщини в 2014 році, визначено основні завдання на 2015 рік. За результатами перевірки, місто Комсомольськ відзначено з позитивного боку, особам, які відповідають за роботу з секретними документами, подовжено дозвіл на роботу.

 

Міський голова повідомив про те, що має намір сьогодні погодити новий графік відключень електроенергії по місту. Графік передбачатиме 3 черги відключень (ЦРП 1, ЦРП 2, ЦРП 3), у якому будуть задіяні всі мікрорайони міста, але відключатимуть електроенергію не більше ніж на 2 години.  

 

С.А.Супрун поставив перед керівниками структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету завдання, пов’язані з оголошенням четвертої хвилі мобілізації в країні.

 

Міський голова озвучив звернення комсомольчан, що пролунали в прямому ефірі на каналі ТОВ «Телерадіокомпанії «ГОК» у передачі «Діалог з владою» в четвер,  дав доручення відповідним службам.

 

Цікавився організацією роботи в місті пункту обігріву для безхатченків,  рятувальної служби щодо забезпечення безпеки рибалок на льоду, акцентував увагу директора департаменту житлово-комунального господарства на вчасному прибиранні міських доріг та тротуарів від снігу.

 

С.А.Супрун повідомив про відзначення Комсомольська у номінації «Найспортивніше місто України» Асоціацією спортивних журналістів 24 грудня в Києві.

 

Начальник відділу статистики в м. Комсомольську Т.А.Максименко прокоментувала отримані з області показники соціально-економічного розвитку міста.

 

Заслухали звіти керівників Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Полтавській області, Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області, Комсомольського МВ УДСНС України в Полтавській області про стан справ у місті.

 

Очільник Комсомольська передав новорічні вітання від колег та партнерів міста, привітав усіх із святами, що наближаються, побажав здоров’я, миру, вдалого 2015 року.