СПІВПРАЦЯ МІСЬКОЇ ВЛАДИ З ВОЛОНТЕРАМИ

30.12.2014, 10:47

29 грудня Комсомольський міський голова Сергій Супрун, секретар міської ради Світлана Калашнік на запрошення громадського активіста, волонтера Анатолія Гілевича побували у м. Кременчуці на ПАТ «ВЕПР», де спільними зусиллями працівники підприємства та волонтери переобладнують техніку для військових АТО.

 

Директор ПАТ «ВЕПР», кандидат технічних наук Володимир Пилипенко продемонстрував представникам влади нові технічні можливості реконструйованих бойових машин, легкових авто для надання швидкої медичної допомоги, позашляховика для ведення розвідки. Роботи проводяться працівниками ПАТ «ВЕПР» власними силами. Наразі через 2 тижні на виході очікують отримати 2 бойові машини, що перероблені зі старих БРДМ. Нова техніка буде надійнішою, місткішою, матиме кращу оглядовість, що збереже життя наших захисників. Для закінчення реконструкції потрібна спонсорська допомога.

 

Анатолій Гілевич звернувся до влади Комсомольська з проханням про фінансову допомогу у розмірі 16 тис. грн. на встановлення броньованого скла в машини.

 

Міський голова пообіцяв сприяти у вирішенні цього невідкладного питання.