ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОПРИЗНАЧЕНОГО ГОЛОВУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

31.12.2014, 10:16

30 грудня Комсомольський міський голова Сергій Супрун брав участь у церемонії представлення адміністративно-господарському активу області новопризначеного голови облдержадміністрації.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Ігор Райнін зачитав Указ Президента України про призначення головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка. Він зазначив, що Валерій Головко – відомий на Полтавщині громадський і політичний діяч, бізнесмен. Закінчив Полтавський кооперативний інститут, Український інститут ринкових відносин та підприємництва, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Валерій Головко обирався депутатом Полтавської обласної ради п’ятого і шостого скликань, народним депутатом Верховної Ради України сьомого скликання.

- Пан Головко користується довірою Президента України і Уряду та має план розвитку Полтавської області. Тобто, є всі можливості працювати на благо громад, – сказав Ігор Райнін та урочисто вручив Валерію Головку службове посвідчення.

Від імені обласної ради Валерія Головка привітав Володимир Марченко. Виконуючий обов’язки голови обласної ради наголосив, що Валерій Головко входив до депутатської групи «Полтавщина» Верховної Ради України, активно лобіював інтереси нашої області у парламенті. Володимир Марченко висловив упевненість, що новопризначений голова облдержадміністрації буде плідно співпрацювати з обласною радою в питаннях подальшого соціально-економічного розвитку області.

У свою чергу, Валерій Головко висловив вдячність Президенту України за високу довіру, запевнив, що докладе зусиль для виконання завдань, які поставлені перед областю.

Звертаючись до учасників зібрання, він підкреслив, що тільки разом, консолідувавшись, можна зробити дієві кроки щодо проведення реформ, залучення інвестицій, виведення полтавських підприємств на європейські ринки, зміцнення обороноздатності регіону.