АПАРАТНА НАРАДА В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

5.01.2015, 17:14

Сьогодні, 05 січня 2015 року, міський голова Сергій Андрійович Супрун узяв участь у апаратній нараді Полтавської ОДА. Вів засідання голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Анатолійович Головко.

На початку наради Валерій Анатолійович привітав присутніх: «Бажаю наснаги у новому році. Рік буде важкий, але я впевнений, що ми подолаємо всі труднощі, які у нас є. Завдання, які ставить Президент, – ми виконаємо».

У ході роботи розглянули питання «Про підготовку й організацію мобілізації в Полтавській області та виконання регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік», «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування в Полтавській області», «Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій».

Питання чергової хвилі мобілізації отримало особливу увагу. Голова Полтавської облдержадміністрації В.А.Головко визначив три складові, на що треба зважити при роботі з організації 4-ї хвилі мобілізації: «Сьогодні я давав доручення обласному комісару стосовно того, з чого потрібно почати роботу з мобілізації в Полтавській області. Перше, і для мене важливе, – почати аналізувати та моніторити повністю по області всі центри зайнятості. Це ті люди, які сьогодні не задіяні в активній роботі на громаду. Друге – це безпосередня робота в самих громадах. І третє – залучайте громадські організації».

«Наша країна сьогодні знаходиться в дуже важкому стані – як економічному, так і політичному. До роботи з мобілізації потрібно поставитися з усією серйозністю та відповідальністю», – наголосив В.А.Головко на нараді.

 

 За матеріалами http://np.pl.ua/