НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12.01.2015, 16:20

Сьогодні, 12 січня, на апаратній нараді міський голова Сергій Андрійович Супрун порушив питання формування бюджету на 2015 рік відповідно до контрольних цифр, доведених Міністерством фінансів України. Роботу необхідно завершити до 27 січня.

 

Важливим стоїть питання проведення чергового етапу часткової мобілізації, яке розглядалося на апаратній нараді голови Полтавської ОДА 5 січня. Міський голова перевірив хід виконання завдань голови ПОДА щодо забезпечення роботи медичних комісій, що створені при районних (міських) військових комісаріатах, для проведення медичного огляду військовозобов’язаних у вихідні та святкові дні в повному обсязі за рішенням військових комісарів районних (міських) комісаріатів; забезпечення недопущення безпідставного та масового бронювання керівниками підприємств, установ та організацій військовозобов’язаних, що працюють на підпорядкованих їм підприємствах під час виконання завдань часткової мобілізації; організації взаємодії з центрами зайнятості населення з метою вивчення та максимального залучення непрацюючих військовозобов’язаних. З даних питань доповідали начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко, директор Комсомольського міського центру зайнятості Ю.Д.Чернушенко.

 

Міський голова порушив питання забезпечення поповнення резерву медикаментів та засобів індивідуального захисту для надання невідкладної допомоги в лікувально-профілактичних закладах та моніторингу наявності лікарських засобів у лікувальній мережі перед начальником управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпаком. Дав доручення здійснювати щотижневий моніторинг захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції з метою визначення початку епідемічного ускладнення, своєчасно запроваджувати протиепідемічні та обмежувальні заходи. Через міські ЗМІ інформувати населення про стан захворюваності на грип, гострі респіраторні інфекції та заходи щодо їх профілактики.

 

Представник Комсомольськогоміського відділу Управління ДСНС України у Полтавській області доповів про надзвичайні ситуації, які сталися у вихідні дні (2 пожежі), про кількість осіб, які звернулися в пункти обігріву. Сергій Андрійович поцікавився забезпеченням пункту продуктами харчування і дав доручення прозвітувати про використані кошти.

 

Розглянули питання про аварійні ситуації, які трапилися вихідними днями. Начальнику департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюку міський голова вказав на недостатню організацію роботи з ліквідації аварій, дав доручення керівникам комунальних служб прозвітувати на апаратній нараді про виконану роботу.

До міського голови надійшло колективне звернення переселенців, які проживають у КП «Готель «Славутич», щодо плати за комунальні послуги. Сергій Андрійович поцікавився температурним режимом і вказав на незадовільну роботу відповідних служб щодо забезпечення дотримання санітарних норм мікроклімату жилих приміщень. Тому сьогодні необхідно вжити заходів, щоб створити належні умови проживання, і це питання постійно тримати на контролі. Директору КВП „Комсомольськтеплоенерго” М.М.Лихожону надати графіки подачі теплоносіїв у дні зниження температури повітря.

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха розповів про роботу щодо формування бюджету на 2015 рік. Наголосив на тому, що є проблемні питання, які необхідно опрацювати з громадськістю, депутатами. Зважено підійти до вирішення питання податку на нерухомість, плати за землю, транспортного збору.

 

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов доповів про те, що спалахів інфекційних захворювань у святкові й вихідні дні не зареєстровано. Проводиться щотижневий моніторинг захворювань на ГРВІ та грип. На сьогодні захворювань на грип не зареєстровано у місті, показник захворюваності на грип та ГРВІ нижчий епідпорогового на 35,5%. Дослідження проб питної води показали, що відхилень немає.