ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

17.01.2015, 10:48

15 січня 2015 року в малій залі виконкому відбулося засідання міської конкурсної комісії з розгляду соціальних проектів на визначення виконавця міської програми «Забезпечення громадського порядку на 2015 рік». Вела засідання заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева.

 

Члени конкурсної комісії розглянули матеріали від громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція». Голова правління ГО ГФ «Міська міліція» С.О.Хряпа запропонував членам конкурсної комісії розроблену організацією Програму, яка передбачає заходи із забезпечення громадського порядку в місті Комсомольську на 2015 рік, ознайомив із кошторисом видатків на її реалізацію.

 

У ході роботи засідання члени конкурсної комісії висловили свої зауваження, пропозиції щодо подальшої роботи організації з охорони громадського порядку в місті.

 

Конкурсною комісією було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу громадську організацію «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція».