УВАГА! МІСЬКА ВІКТОРИНА "ЗНАЙОМИМОСЯ З ГРУЗІЄЮ"

19.01.2015, 12:49

МІСЬКА ВІКТОРИНА
«ЗНАЙОМИМОСЯ З ГРУЗІЄЮ»

 

1. Коротка характеристика природних умов.

2. Історія державних символів.

3. Грузинські національні традиції та національний костюм як відображення становлення нації.

4. Взаємовідносини незалежної України та Грузії. Програма молодіжних обмінів – запорука миру, співробітництва та економічного процвітання.

 

 

Журі конкурсу

 

 

 

 

 

УМОВИ
ПРОВЕДЕННЯ ВІКТОРИНИ
«ЗНАЙОМИМОСЯ З ГРУЗІЄЮ»

 

Вікторина проводиться в рамках молодіжного проекту «Центр глобального молодіжного партнерства» відділом у справах сім’ї та молоді виконкому у партнерстві із ГО «Молодіжний центр демократії» (голова Р.І.Клименко) та Парламентом дітей м.Комсомольська в рамках реалізації міської «Програми розвитку молодіжної політики в м.Комсомольську на період до 2016 року».

 

1. Вікторина проводиться з 20.01.2015 по 01.03.2015 року.

2. У вікторині бере участь молодь віком від 10 до 18 років, що навчається у загальноосвітніх та професійних навчальних закладах міста.

3. Перелік питань щодо знань з історії, географії, економіки та культури Грузії затверджує журі вікторини.

4. Під час оцінювання відповідей на запитання вікторини враховується їх повнота, наявність власного міркування, енциклопедичних джерел, матеріалів з Інтернету та власних доробок.

5. Відповіді оформлються у вигляді рефератів в окремій папці. Реферат повинен мати естетичний вигляд, написаний українською мовою, обсягом не більше 20 друкованих сторінок формату А-4, шрифт 14. Обсяг відповідей на запитання в межах: перше питання – 2 сторінки; друге питання – 4 сторінки; третє питання – 8 сторінок; четверте питання – 6 сторінок.

6. Титульна сторінка повинна мати відомості: назва вікторини, прізвище, ім’я та по батькові учасника, дата народження, навчальний заклад, повна поштова адреса, e-mail, телефон/факс.

7. Реферати слід подати у відділ у справах сім’ї та молоді виконкому, кабінет 224 міськвиконкому з 8 до 17 годин (окрім суботи та неділі) особисто або поштою за адресою: 39800, Полтавська область, м.Комсомольськ, вул. Миру 24, каб. 224. Реферати приймаються до 1 березня 2015 року.

8. Підведення підсумків вікторини відбудеться 5 березня 2015 року.

9. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та пам’ятними подарунками.