НА ЗУСТРІЧІ У КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ГОТЕЛЬ «СЛАВУТИЧ»

19.01.2015, 16:04

Днями за дорученням міського голови Сергія Андрійовича Супруна відбулася зустріч представників міської влади із вимушеними переселенцями, які проживають у комунальному підприємстві «Готель «Славутич». Захід пройшов за участі заступника міського голови Надії Дмитрівни Угнічевої, начальника відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства Валерія Івановича Гирявця, директора комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго» Миколи Михайловича Лихожона, заступника начальника управління праці і соціального захисту населення Ірини Володимирівни Дерев’ягіної, заступника директора комунального підприємства «Готель «Славутич» Станіслава Павловича Сімерича.

 

Питання, які порушувалися під час зустрічі, стосувалися плати за житлово-комунальні послуги вимушених переселенців, які тимчасово проживають в готелі «Славутич». Надія Дмитрівна вкотре наголосила на тому, що питання, з якими зверталися й звертаються переселенці, не залишилися без уваги міської влади. І тому, коли виникають якісь проблеми, необхідно звертатися в управління праці і соціального захисту населення, у департамент житлово-комунального господарства, у сектор роботи зі зверненнями громадян, на особисті прийоми. «Міська влада готова вислухати кожного,» – підкреслила заступник міського голови.

 

Директор комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго» привітав присутніх з Новорічними святами. Микола Михайлович зупинився на питаннях опалення і забезпечення приміщення комунального підприємства «Готель «Славутич» теплом. Пояснив про формування тарифів на теплоенергію, де 70-80% становить витрати природного газу. Для потреб вироблення тепла на кожну категорію споживачів відпускається газ за різною ціною. Для групи споживачів «населення» газ відпускається по 1329, 20 грн. за 1 тис.куб.м, а для групи «інші споживачі» й «бюджетні організації» – 7661,64 грн. за 1 тис.куб.м. Відповідно і тариф на ГКал: якщо для групи «населення» 374,05 грн., то для «інших споживачів» – 1424,11 грн. На приміщенні готелю стоїть тепловий лічильник. Під час знімання показників, заповнюються акти щодо використаної теплоенергії. А вже працівники комунального підприємства одержану кількість розділяють пропорціонально площі, яка отоплюється. Микола Михайлович порекомендував утеплити приміщення, щоб зекономити витрати теплоенергії. «Ми зацікавлені в тому, щоб наші споживачі за будь-яких умов максимально були забезпечені відповідними послугами,» – зауважив М.М.Лихожон.

 

Начальник відділу благоустрою та житла департаменту житлово-комунального господарства Валерій Іванович Гирявець ознайомив із результатами перевірки температурного режиму 5 і 4 поверхів (17º С). Звернув увагу на те, що прилади опалення були закритими і брудними, в результаті чого на 30% знижується їх тепловіддача.

 

Заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Ірина Володимирівна Дерев’ягіна дала роз’яснення щодо виплати допомоги згідно з постановою Кабінету Міністрів України №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

 

Працівники комунального підприємства «Готель «Славутич» для бажаючих дали пояснення по кожній окремо взятій кімнаті.