У ВИКОНКОМІ ПРОЙШЛА КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА З МОБІЛІЗАЦІЙНИХ ПИТАНЬ

22.01.2015, 08:31

21 січня у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради пройшла координаційна нарада з питань проведення часткової мобілізації в Україні. Вів засідання міський голова С.А.Супрун.

У заході взяли участь заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак, прокурор міста Комсомольська старший радник юстиції О.І.Твердохліб, спеціалісти відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, керівники КЖЕПів, підприємств, представники правоохоронних органів.

14 січня Президент України П.О.Порошенко підписав Указ, згідно з яким з 20 січня оголошено першу в 2015 році хвилю часткової мобілізації. Основною задачею 4-ї хвилі мобілізації в Україні є нарощення людського та технічного ресурсів, професійна підготовка військових, проведення ротації військових, що проходять службу на сході України.

Міський голова підвів підсумки виконаної роботи з підготовки до мобілізації, окреслив нагальні проблеми та шляхи їх вирішення, закликав присутніх з відповідальністю віднестися до виконання мобілізаційних завдань. Дав доручення начальнику управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпаку підготуватися до забезпечення військових, які мають прибути з зони АТО, реабілітацією.

У ході засідання виступив військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Е.М.Марченко, який розповів про умови проведення мобілізації, права мобілізованих, відповідальність за ухилення від призову, наголосив на необхідності громадян виконувати свій конституційний обов’язок. Едуард Михайлович звернувся до присутніх керівників з проханням сприяти своєчасному оповіщенню військовозобов’язаних, їх прибуттю в пункт збору.

За результатами засідання керівники підприємств також отримали мобілізаційні завдання на поставку техніки.