Привітання міського голови!

22.01.2015, 08:50

ШАНОВНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

 

Успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею.

 

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Зичу усім комсомольчанам миру, здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун