ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

23.01.2015, 11:32

19 січня у малій залі виконкому Комсомольської міської ради голова громадської ради при Комсомольській міській раді Дмитро Вінівітін провів чергове засідання ради, у ході якого підвів підсумки роботи за 2013-2014 роки.

 

Крім того, було створено ініціативну групу, яка продовжила роботу в напрямку підготовки до установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Комсомольській міській раді на наступні 2 роки. (Склад ініціативної групи sklad-nc-grupa.doc  )

 

Головою ініціативної групи обрали представника від громадської аналітично-консультаційної організації по адаптації осіб звільнених з місць позбавлення волі «Вороття» Олександра Красільнікова. Відповідно до порядку денного розглянуто близько 13 організаційних питань. За результатами засідання ініціативною групою підготовлено повідомлення щодо проведення установчих зборів громадської ради при Комсомольській міській раді на 2015-2016 роки. (Завантажити повідомлення povidomlennya.doc  )

 

Наступне засідання ініціативної групи призначено на 05 березня 2015 року, установчі збори сплановано на 12 березня 2015 року.