Оголошення!

23.01.2015, 11:41

ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів
громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Комсомольській міській раді Полтавської області відбудуться 12 березня 2015 року у великій залі міськвиконкому. Початок зборів о 16.00.

Громадська рада при Комсомольській міській раді Полтавської області як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2014р. № 688 «Про внесення зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11. 2010р. № 996» для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви та інших документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Комсомольської міської ради Полтавської області www.hp-rada.gov.ua

 Документи приймаються ініціативною групою до 02 березня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Комсомольськ, вул. Миру, буд. 24, кім. 211 з 8.00 до 17.00 год.

Телефон для довідок: 2-69-82.