У ВИКОНКОМІ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТРИВАЮТЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

23.01.2015, 16:48

З минулого тижня у виконкомі Комсомольської міської ради тривають засідання постійних комісій. Депутатами міської ради розглянуто більше ніж 90 проектів рішень.

 

16 січня 2015 року у ході засідання постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров’я опрацьовано зміст важливих міських програм: «Замісна підтримуюча терапія в м.Комсомольську на 2015 - 2020 роки», «Підтримка незахищених верств населення на 2015 - 2020 роки», «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини на 2015 - 2020 роки».

 

На засіданні постійної комісії з питань комунальної власності
та приватизації, що теж відбулося 16 січня, депутати міської ради розглядали проекти рішень про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська майна від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та передачу його до статутного капіталу КП «Міськсвітло», про передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» майна, яке перебуває на балансі ЗОШ № 6, про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Комсомольська, про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту КЖЕПів № 2, № 3, № 5. У ході роботи комісії внесено зміни до рішення 18 сесії міської ради шостого скликання від 21.02.2012 щодо надання згоди на залучення приватних інвестицій у будівництво адміністративно-побутового комплексу.

 

У понеділок 19 січня за головування В.М.Краснопіра пройшло засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, де розглянуто 25 проектів рішень з питань поновлення прав користування земельними ділянками (доповідала: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю), 35 проектів з питань архітектури і містобудування (доповідала: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування).

 

21 січня 2015 року відповідно до порядку денного засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів депутати міської ради погодили проект рішення про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2015 рік. Заслухали ряд питань охорони здоров’я:

  • Про затвердження міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2015 - 2020 роки».
  • Про затвердження міської програми «Замісна підтримуюча терапія в м.Комсомольську на 2015 - 2020 роки».
  • Про затвердження міської програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини на 2015 - 2020 роки».
  • питань місцевих податків та зборів:
  • Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  • Про встановлення окремих видів податків.
  • Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень сесії Комсомольської міської ради Полтавської області.
  • Про встановлення пільг щодо земельного податку.

Розглянули звернення переселенців, які проживають у КП «Готель «Славутич».

 

У середу також відбулося засідання постійної комісії з питань підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики, у ході якої депутати міської ради ознайомилися із наступними проектами рішень:

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2015 рік

2. Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

3. Про встановлення окремих видів податків.

 

Депутати підтримали проекти, рекомендували внести їх на розгляд сесії Комсомольської міської ради Полтавської області, що запланована на 27.01.2015.