МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ НА 2015 РІК РОЗГЛЯНУТО НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

23.01.2015, 16:54

У п’ятницю 23 січня 2015 року в малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області за головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради.

 

Участь у засіданні взяли секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, представники ЗМІ.

 

На порядку денному засідання найважливішим було питання про міський бюджет на 2015 рік, яке прокоментував заступник міського голови Ю.М.Муха. Депутати міської ради уважно заслухали інформацію, погодили проект рішення до розгляду на сесії міської ради 27.01.2015.

 

Крім того депутати міської ради опрацювали проекти рішень «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік», «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», звернення громадян.