АПАРАТНА НАРАДА

26.01.2015, 09:54

У понеділок відбулася чергова апаратна нарада, де міський голова С.А.Супрун обговорив низку важливих робочих питань.

 

Сергій Андрійович розпочав нараду з вшанування хвилиною мовчання загиблих мирних жителів у місті Маріуполі Донецької області  24  січня  2015 року внаслідок обстрілу терористами.

 

Міський голова повідомив про стан справ щодо формування бюджету міста. Вихідними в місті виникла аварійна ситуація – підплив самопливної каналізації, яку було усунуто. Очільник Комсомольська акцентував увагу директора житлово-комунального господарства П.Б.Василюка на необхідності забезпечити безперебійну роботу об’єктів життєдіяльності міста.

 

Приємною новиною стало те, що рахунки КВП «Комсомольськтеплоенерго» розблоковано, що значно полегшить роботу підприємства. С.А.Супрун доручив керівництву КВП «Комсомольськтеплоенерго», ВУВКГ проаналізувати фінансовий стан підприємств, окреслити наявну заборгованість по видатках на електрозабезпечення, виявити причини, запропонувати шляхи вирішення наявних проблем.

 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військкомату підполковник Е.М.Марченко поінформував міського голову про хід виконання мобілізаційних завдань у Комсомольську. Міський голова закликав чоловіків не ухилятися від призову, виконати свій конституційний обов’язок, звернувся до представників ЗМІ з проханням посилити роботу в напрямку роз’яснення населенню задач 4-ї хвилі мобілізації, патріотичного виховання молоді. Сергій Андрійович також звернувся до керівників підприємств, структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, служб міста з проханням працювати злагоджено: «Сьогодні ми повинні мобілізувати всі наші ресурси і злагоджено діяти».

 

Мова також йшла про стан правопорядку, показники соціально-економічного розвитку, санітарно-епідеміологічну ситуацію в місті.

 

У ході апаратної наради керівники підприємств, структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, служб міста отримали нові доручення та завдання.