ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

26.01.2015, 13:34

Перше у 2015 році засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області за головування міського голови С.А.Супруна пройшло 26 січня.

Члени виконавчого комітету вшанували пам'ять українців, які загинули під час обстрілу терористами міста Маріуполя 24 січня.

Присутні заслухали доповідь заступника міського голови Ю.М.Мухи про міський бюджет на 2015 рік, схвалили проект бюджету по доходах у сумі 362,9 млн. грн., по видатках – 362,9 млн. грн. Затвердили бюджетні призначення головним розпорядникам коштів у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами по загальному фонду 323,1 млн. грн., по спеціальному фонду 39,8 млн. грн.

Традиційно одними з перших питань розглянули питання гуманітарного та соціального напрямків:

  • Про проведення попередніх, періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та профілактичних онкологічних оглядів населення міста у 2015 році.
  • Про внесення змін до рішення від 22.03.2011 р. № 341 виконкому Комсомольської міської ради «Про стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в 2010 році та встановлення батьківської плати».
  • Про надання статусу та встановлення опіки над малолітнім, 2003 р.н., та його майном.
  • Про затвердження висновку ради опіки та піклування щодо громадянки.
  • Про надання допомоги на поховання.

 

По напрямку цивільного захисту, моброботи та охорони праці затвердили ряд важливих проектів рішень: «Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту міста на 2015 рік», «Про навчання населення м. Комсомольська діям у надзвичайних ситуаціях», «Про черговий призов громадян 1997 року народження і старшого віку, які втратили право на відстрочку та підлягають призову на строкову військову службу весною 2015 року».

 

У ході засідання виконавчого комітету директор департаменту ЖКГ П.Б.Василюк висвітлив профільні питання, серед яких – питання встановлення тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території за адресою вул. Добровольського, буд. 93 (1, 2 під’їзди); проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування до садових товариств; визначення замовником проектування та капітального ремонту вуличного освітлення в м. Комсомольську департамент житлово-комунального господарства. Петро Борисович поінформував про зміни в маршрутах загального користування до садових товариств (Перелік міських маршрутів, що здійснюють перевезення в режимі маршрутного таксі). Міський голова зазначив, що підвищення тарифу на перевезення пасажирів пільгових категорій має супроводжуватися компенсацією пільг за рахунок коштів міського бюджету, які можливо вдасться передбачити у березні 2015 року.

 

Директор Комсомольської госпрозрахункової поліклініки О.О.Черниш прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства за 9 місяців 2014 року.

 

Опрацьовано питання приватизації та обліку комунального майна.

 

Проекти рішень, що стосуються службового житла, питань квартирного обліку, надання кімнат у гуртожитках міста, прокоментувала І.О.Киричок – начальник житлового відділу.

 

Серед проектів рішень, затверджених на засіданні виконавчого комітету, були розглянуті проекти архітектури і містобудування.

 

Члени виконкому взяли до відома інформацію заступника міського голови, голови спостережної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міськради Н.Д.Угнічевої про підсумки роботи комісії за 2014 рік.

 

Затвердили план заходів з підготовки та відзначення у 2015 році 55-річчя Комсомольська.