МІСЬКИЙ БЮДЖЕТ НА 2015 РІК ЗАТВЕРДЖЕНО

27.01.2015, 13:43

Роботу п’ятдесят третьої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання, що відбулася за головування міського голови С.А.Супруна 27 січня 2015 року у великій залі виконавчого комітету міської ради, депутати міськради розпочали з вшанування загиблих у Маріуполі українців.

 

Потім перейшли до розгляду питань порядку денного. Першим заслухали одне з найважливіших питань сьогодення – «Про міський бюджет на 2015 рік». Про особливості розподілу бюджетних коштів доповів заступник міського голови Ю.М.Муха. Доходна частина міського бюджету на поточний рік сформована відповідно до Бюджетного та Податкового кодексів України та склала 362,9 млн. грн., без урахування трансфертів – 231,4 млн. грн. Доходи загального фонду міського бюджету на 2015 рік заплановано у сумі 352, 3 млн. грн., спеціального фонду – 10,6 млн. грн. Загальний обсяг видатків міського бюджету на 2015 рік планується 361,9 млн. грн., у тому числі загальний фонд – 322,7 млн. грн., спеціальний фонд – 39,2млн. грн. При розрахунку заробітної плати по бюджетним установам враховано розмір мінімальної заробітної плати, яка з 01 січня складає 1218 грн., 1 грудня – 1378 грн. Депутати міської ради затвердили даний проект рішення. У лютому запланували розподілити бюджетні кошти за програмами більш детально.

 

Внесли зміни до показників міського бюджету на 2015, згідно з якими збільшено видатки на погашення кредиторської заборгованості по виконкому, відділу освіти, департаменту житлово-комунального господарства, управлінню по інвестиціях та будівництву, управлінню архітектури і містобудування на загальну суму 3,8 млн. грн.

 

Затвердили перелік одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2015 рік, ставки та встановили пільги щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Крім того депутати міської ради опрацювали ряд проектів рішень щодо місцевих податків та зборів:
 

  • Про встановлення окремих видів податків.
  • Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень сесії Комсомольської міської ради Полтавської області.
  • Про встановлення пільг щодо земельного податку.

У ході роботи пленарного засідання затвердили ряд міських програм, направлених на соціальний захист комсомольчан: «Підтримка незахищених верств населення на 2015 - 2020 роки», «Замісна підтримуюча терапія в м.Комсомольську на 2015 - 2020 роки», «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики - сімейної медицини на 2015 - 2020 роки».

 

Серед інших організаційних питань погодили структуру і чисельність виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

Депутатським корпусом розглянуто 8 проектів рішень з питань економічного розвитку та ресурсів, 23 проекти рішення з питань поновлення прав користування земельними ділянками, 22 проекти, підготовлені управлінням архітектури і містобудування.