ПРОВОДИ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ КОМСОМОЛЬЧАН

28.01.2015, 14:08

28 січня на території Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військкомату за участі міського голови С.А.Супруна, секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік відбулася відправка військовозобов’язаних, призваних у ході 4-ї хвилі часткової мобілізації.

На заході були присутні військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військкомату підполковник Е.М.Марченко, батьки та родичі мобілізованих.

Очільник міста звернувся до мобілізованих з напутнім словом, побажав якнайшвидше повернутися додому живими та здоровими. Сергій Андрійович зазначив, що сьогодні неможливо без тривоги в серці говорити про суспільно-політичну ситуацію в державі. Перед політиками, керівництвом держави стоять складні завдання по врегулюванню військового конфлікту, перед військовими – непрості задачі щодо захисту від ворога Батьківщини, перед міською владою – завдання щодо забезпечення охорони громадського порядку на територіях. «Важкі часи настали для українців, та ми зобов’язані вистояти і виконати свій обов’язок. Я бажаю, щоб військові дії припинилися, а ви набралися досвіду за мирних обставин,» - звернувся міський голова до мобілізованих.

Чекаємо своїх земляків і гаряче молимося за них.