АКЦІЯ «ПІДТРИМАЙ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ»

30.01.2015, 13:54

Благодійна діяльність стає фундаментом формування в дітей та молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги, виявлених нинішніми захисниками Батьківщини, на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави.

Учні, їх батьки та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та центру дитячої та юнацької творчості, працівники територіального центру надання соціальних послуг «Калина» активно долучилися до акції «Підтримай захисника Вітчизни», яка відбулася 29 січня в місті Комсомольську з ініціативи відділу освіти Комсомольської міської ради.

До закладів приносили свіжі овочі та фрукти цілими ящиками, пакетами. Крім овочів та фруктів бажаючі зносили крупи, вермішель, готову сушку, родзинки, печиво, цукор, цукерки, олію, засоби гігієни, ковдри, консервацію та багато іншого.

Комсомольчани були щиро задоволені можливістю долучитися до підтримки наших воїнів. Вони задавали одне питання: «Чим ще я можу допомогти?» Ніхто із школярів, дорослих не залишився осторонь благодійної справи. Вкотре вся дружна шкільна родина виявила бажання допомогти людям в зоні проведення АТО продуктами та речами.

Усі зібрані овочі та фрукти будуть передані волонтерам з «Кулінарної сотні» на чолі з Грінштейн Ангеленою.

Коли постукає у двері біда – горе для всієї родини. Війна в Україні принесла гіркоту втрати в кожен дім, в кожне людське серце. Найкращою підтримкою у цей непростий час є небайдужість та щира допомога один одному.

Україна в нас одна, єдина!


 

 

Завантажити звернення школярів до учасників АТО