ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ В КОМСОМОЛЬСЬКО-КОЗЕЛЬЩИНСЬКОМУ ОМВК

3.02.2015, 16:17

Сьогодні третього лютого міський голова Сергій Андрійович Супрун завітав до Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного військового комісаріату, щоб привітати мобілізованих і сказати їм напутнє щире слово.

 

Затісно було в актовій залі, адже провести рідних прийшли цілими сім’ями. В очах матерів і дружин – тривога, в очах чоловіків – спокій. Серед мобілізованих – добровольці, ті, хто за велінням душі йде на захист своїх сімей, Комсомольська, України.

 

Сергій Андрійович наголосив на тому, що згідно з розпорядженням голови Полтавської обласної держадміністрації приведено  у підвищений режим готовності роботу спеціалізованих служб з реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на відповідних територіях, пов’язані з екологічними, техногенними катастрофами, військовими діями. Сьогодні міська влада працює над забезпеченням умов щодо надання пільг учасникам бойових дій, їх сім’ям. У міському бюджеті передбачено ресурс для надання фінансової допомоги, йде робота над програмами щодо соціального та правового захисту осіб, учасників АТО.

 

Міський голова подякував усім – і військовозобов’язаним, і їхнім сім’ям – за розуміння. «Хочу побажати усім здоров’я. Прошу Господа Бога хай вам його посилає, береже ваше життя. Щоб ви всі повернулися живими, здоровими. Щоб наша країна і місто Комсомольськ процвітали. А так буде, так станеться, бо на варті всього стоїте ви – мужні хлопці і загартовані духом ваші сім’ї. Будьте уважними й обережними. Хай Господь вас усіх береже! В добру путь! До перемоги!» – побажав Сергій Андрійович присутнім.

 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК підполковник Едуард Михайлович Марченко дав роз’яснення щодо призову згідно з Указом Президента України від 20.01.2015р., щодо порядку оформлення статусу учасника АТО, щодо пільг учасників бойових дій, місця направлення мобілізованих. Зокрема підкреслив, що усі військовозобов’язані підлягають обов’язковому проходженню підготовки і перенавчання при загальновійськових полігонах. Військовий комісар надав відповіді на питання присутніх.