ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

4.02.2015, 11:58

03 лютого у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та пам’яті загиблих в АТО. Захід пройшов за участі міського голови Сергія Андрійовича Супруна, заступників міського голови Юрія Миколайовича Мухи, Надії Дмитрівни Угнічевої, голови міської Спілки ветеранів Афганістану Володимира Миколайовича Рубана, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Комсомольської міської ради, представників правоохоронних органів, депутата міської ради, представників ЗМІ.

 

У ході засідання учасники оргкомітету розглянули план з підготовки та проведення заходів, програму культурно-мистецьких та спортивних заходів. Заплановано 13 лютого провести відкриття меморіальної дошки в пам’ять випускника Дмитрівської ЗОШ Бутенка В.О., який героїчно загинув, виконуючи свій обов’язок на території іншої держави. Цього ж дня відбудеться концерт гурту «Контингент» у Палаці культури і творчості. 14 лютого, за планом, біля пам’ятного знака воїнам, учасникам бойових дій в Афганістані, пройде виступ духового оркестру, покладання вінків та квітів, польова кухня для учасників дійства.

 

У рамках заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та пам’яті загиблих в АТО, 20 лютого заплановано проведення міської спартакіади допризовної молоді серед навчальних закладів міста. Протягом лютого у ЗНЗ міста, політехнічному коледжі, Вищому професійному гірничому та будівельному ліцеях пройдуть тематичні уроки, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав та учасниками АТО.

 

Міський голова звернув увагу комунальних підприємств на благоустрій територій біля пам’ятного знака воїнам, учасникам бойових дій в Афганістані, на набережній Дніпра; на організаційне забезпечення проведення заходів.