АПАРАТНА НАРАДА

10.02.2015, 11:44

Чергову апаратну нараду міський голова С.А.Супрун провів 09.02.2015 за участі керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів Комсомольської міської ради Полтавської області, її виконавчого комітету.

 

Сергій Андрійович розпочав нараду з обговорення організаційних та фінансових питань щодо виконання мобілізаційних завдань, готовності міста до реагування на надзвичайні ситуації. Міський голова підкреслив, що під час формування показників міського бюджету необхідно передбачити кошти на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, мобілізації, забезпечення продуктами харчування, медикаментами. Повідомив про проведення з 17 по 20 лютого представниками обласного управління ДСНСУ перевірки щодо оперативності роботи міської групи швидкого реагування на надзвичайні ситуації. У ході апаратної наради очільник Комсомольська дав відповідні доручення відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, керівникам комунальних підприємств, структурних підрозділів Комсомольської міської ради Полтавської області, її виконавчого комітету щодо виявлення недоліків та їх відпрацювання, просив діяти в одному напрямку.  З метою злагодженості в діях міський голова також закликав керівників основних підприємств життєзабезпечення міста вчасно попереджати міську владу про наявні господарські проблеми.

 

С.А.Супрун звернувся до головних розпорядників коштів з проханням заздалегідь виявити в системі життєзабезпечення закладів, установ можливі аварійні місця та передбачити у програмах, що виносяться на розгляд постійних комісій у лютому 2015 року, фінансовий ресурс на капітальні ремонти слабких місць. Міський голова акцентував увагу присутніх на перевірці, в першу чергу, стану покрівлі будівель, мереж тепло-, водо- та електропостачання, водовідведення. «Реалії сьогодення такі, що благоустрій території є другочерговою задачею,»- наголосив Сергій Андрійович.

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Р.Карпець звернулася до усіх керівників, присутніх на апаратній нараді, з проханням ознайомитися із розпорядженням прем’єр-міністра України А.П.Яценюка № 47-р від 26.01.2015 про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації у державі, Положенням про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженим постановою КМУ № 11 від 09.01.2014, де окреслено завдання з підготовки до надзвичайних ситуацій та подій. Нагадала присутнім про навчальне тренування, заплановане 10 лютого, у ході якого за сигналом сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області спеціальні служби Комсомольська повинні зібратися та бути готовими до оперативних дій за призначенням.

 

 

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков прокоментував результати поїздки делегації з Комсомольська в НАК «Нафтогаз України», що відбулася 06 лютого у п’ятницю за його участі та участі директора КВП «Комсомольськтеплоенерго» М.І.Лихожона. Дмитро Геннадійович зазначив, що вимоги НАК «Нафтогаз України» до укладання договорів з КВП «Комсомольськтеплоенерго» не відповідають діючому законодавству. З метою захисту прав територіальної громади міста та КВП «Комсомольськтеплоенерго» можливо це питання буде вирішуватися через судову систему. Передбачені НАК «Нафтогаз України» штрафи за несплачені споживачами послуги теплопостачання, що має сплачувати КВП «Комсомольськтеплоенерго» з 14 числа кожного місяця, є незаконними. Крім того, нагальною проблемою залишається відсутність коштів у державі на компенсацію підприємствам теплопостачання України різниці в тарифах за природний газ.

 

Заступник міського голови Н.Д.Угнічева поінформувала міського голову про стан документообігу у виконкомі Комсомольської міської ради за підсумками 2014 року. За звітний період проведено 12 засідань виконавчого комітету, прийнято 746 рішень, міським головою підписано 629 розпоряджень, проведено 24 апаратні наради, зареєстровано 3336 вхідних документів, взято на контроль 1496 документів, відправлено 2844. Станом на 01.02.2015 на контролі знаходяться 25 розпоряджень голови ПОДА. За 2014 рік зауважень з боку відділу контролю ПОДА щодо своєчасності надання відповідей не отримано. Надія Дмитрівна повідомила, що наступне засідання виконавчого комітету заплановане 24 лютого.

 

У ході наради начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська ознайомила присутніх з основними культурно-масовими заходами на наступний тиждень. Зокрема, 13 лютого у п’ятницю з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Палаці культури і творчості відбудеться концерт гурту «Контингент». 14 лютого о 10.00 біля пам’ятного знака воїнам, учасникам бойових дій в Афганістані заплановано загальноміські заходи з вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та військових, які полягли в зоні АТО. Ірина Іванівна запросила присутніх організувати трудові колективи для участі у церемонії покладання квітів та вінків.