У КОМСОМОЛЬСЬКУ ВІДБУЛАСЯ ПЕРЕВІРКА ОПЕРАТИВНОСТІ РОБОТИ МІСЬКОЇ ГРУПИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ НА НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

10.02.2015, 17:00

10 лютого у Комсомольську міська влада провела навчальне тренування, у ході якого перевірила оперативність роботи міської групи швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

 

Участь у навчальних зборах взяли міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Комсомольського міського сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області В.С.Янча,  начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконавчого комітету Комсомольської міської ради Н.Р.Карпець, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.В.Вертегел, технічні керівники основних підприємств Комсомольська (ВАТ «Полтавський ГЗК»), комунальних підприємств, міських служб, на яких покладено відповідальність за цивільний захист населення. 

 

У ході тренування відпрацьовано питання оповіщення та своєчасної явки людей, техніки на пункт збору, виявлено деталі, що необхідно доопрацювати. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков повідомив, що на призначене місце всі фахівці служб, які входять до складу міської мобільної групи оперативного реагування, відповідні технічні засоби прибули вчасно та у повному складі. Під час перевірки спрацювали злагоджено та оперативно.

 

За результатами навчальної перевірки очільник Комсомольська С.А.Супрун зібрав учасників тренування у великій залі виконкому міської ради, де підвів підсумки. Сергій Андрійович зазначив, що метою навчальної перевірки було переконатися в готовності оперативної групи до швидкого реагування в умовах надзвичайної ситуації. Міський голова висловив вдячність службам за підготовку до тренування, учасникам за відповідальне ставлення до нього та виконавчу дисципліну. Роботу в напрямку готовності служб міста та населення до надзвичайних ситуацій буде продовжено.