ВИСТАВКА ІКОНОПИСУ «ОБРАЗ І СЛОВО»

12.02.2015, 14:20

12 лютого у міській виставковій залі відбулося відкриття місіонерсько-просвітницької виставки іконопису «Образ і Слово» в день пам’яті Собору Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

 

У церемонії відкриття взяв участь міський голова Сергій Андрійович Супрун. Сергій Андрійович із отцем Георгієм разом перерізали традиційну червону стрічку.

 

Звертаючись до учасників відкриття виставки С.А.Супрун наголосив, що виставка популяризує церковне мистецтво, знайомить комсомольчан із сучасним українським іконописом. «Я твердо переконаний, що розвиток традицій іконопису на теренах України буде й надалі стрімко прямувати до своєї головної мети – прославлення Бога та спасіння душі. Сьогодні, коли на Сході України гинуть наші співвітчизники, ми з   великою надією звертаємося до Господа  за спасіння невинних душ. Ми повинні об'єднати зусилля для майбутнього. Переконаний, що усі разом зможемо подолати ті випробування, що нависли над нашою країною, відстояти своє щасливе майбутнє у вільній, сильній, міцній демократичній державі. У цей знаменний день щиро бажаю всім міцного здоров’я, душевного спокою і благодатного натхнення, щасті і добра, миру на рідній землі!» – сказав міський голова.

 

 Виставка являє собою художній звіт іконописного відділення Полтавської місіонерської духовної семінарії Української Православної Церкви. Увазі відвідувачів представлені репліки фресок іконописної давнини та сучасності, древні шрифти, якими користувалися наші православні предки та території Київської Русі та України.