ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЕВАКУАЦІЇ

12.02.2015, 16:42

12 лютого у малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради відбулося засідання міської комісії з питань евакуації за участю міського голови Сергія Андрійовича Супруна.

 

Звертаючись до керівників установ, організацій, підприємств міський голова вкотре наголосив на важливості підготовки та злагодженості дій міських органів цивільного захисту під час підвищеної готовності. Зупинився на організації роботи збірних пунктів евакуації, системи оповіщення, транспортному забезпеченні евакуаційних заходів.

 

Голова міської комісії з питань евакуації Юрій Миколайович Муха звернув увагу на організацію роботи евакоорганів у відповідності з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №841  «Про затвердження порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру». Підкреслив необхідність оприлюднення в ЗМІ схем місць розташування збірних пунктів евакуації і закріплених за ними мікрорайонів міста та підприємств.

 

На засіданні міської комісії з питань евакуації опрацювали алгоритм роботи сил цивільного захисту міста у разі виникнення різних видів надзвичайних ситуацій.