КОМСОМОЛЬЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

16.02.2015, 09:49

14 лютого о 10.00 у Комсомольську біля пам’ятного знака воїнам, учасникам бойових дій в Афганістані відбулося урочисте покладання вінків та квітів, присвячене 26-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

 

Вшанувати пам’ять загиблих учасників бойових дій в Афганістані та воїнів, які не повернулися додому з АТО, прийшли представники міської влади, члени Комсомольської міської організації  Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану, ветерани, рідні та близькі воїнів-афганців, громадськість, учнівська молодь. 

 

Біля пам'ятного знака воїнам-афганцям вишикувалася колона представників територіальної громади, кожен ніс квіти або вінок на знак глибокої шани до безсмертних героїв. В урочистому заході взяв участь духовий оркестр. Полеглих воїнів ушанували хвилиною мовчання.  Після покладання учасників заходу запросили до польової кухні, щоб пригостити солдатською кашею.

 Урочистий захід організовано відділом культури та туризму Комсомольської міської ради спільно з КП «Комсомольський Палац культури і творчості».