СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

17.02.2015, 14:13

17 лютого 2015 року у великій залі виконавчого комітету міськради відбулася п’ятдесят четверта сесія Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання. Пленарне засідання вів міський голова С.А.Супрун.

 

Депутати міської ради традиційно розпочали роботу з розгляду фінансових питань. Внесли зміни до показників міського бюджету на 2015 рік, а саме: збільшили видатки по управлінню охорони здоров’я, відділу освіти, відділу фізичної культури та спорту, відділу культури і туризму. Крім того, збільшено видатки на поповнення статутного капіталу КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та надання пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво. Затвердили проект рішення «Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам», згідно з яким передбачено кошти у розмірі 100 000 грн. для надання депутатами допомоги населенню відповідної категорії.

 

У ході пленарного засідання затвердили перелік заходів, видатки на які у 2015 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища, заходів по благоустрою міста, заходів по утриманню вулично-дорожньої мережі, заходів по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська», заходів по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська» на 2015 рік. У ході обговорення депутати міської ради підняли питання про можливість впливу на підрядні організації в разі неякісного виконання робіт по утриманню дорожньої мережі.

 

Начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко доповіла про виконання Програми соціально-правового захисту дітей на 2011-2016 роки у 2014 році, поінформувала про кількість місць у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську. Отже, з 1 березня 2015 року кількість місць у Центрі складатиме 25, буде скорочено 6,5 ставок, а з 1 травня ліквідують посаду інструктора з трудового навчання (1 ставка).

 

Депутати Комсомольської міськради погодили проект рішення «Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2015 рік».

 

Заслухали звіт директора ЦСССДМ О.О.Запсельської про стан виконання функціональних обов’язків працівників Центру, затвердили Комплексну програму соціальної підтримки та допомоги сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, на період до 2018 року.

 

У блоці питань економічного розвитку та ресурсів розглянули наступні проекти рішень: 

  • Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська на 2015 рік.
  • Про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська ділянки теплової мережі та передачу її до статутного капіталу КВП «Комсомольськтеплоенерго».
  • Про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська майна від громадської організації «Центр «РОДІС» та передачу його до статутного капіталу комунального підприємства готелю «Славутич».
  • Про визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Комсомольська.
  • Про визнання захисної споруди об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Комсомольська та передачу її до статутного капіталу КЖРЕП № 1 –

у тому числі 19 проектів рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками. Депутатами міської ради опрацьовано проект рішення «Про надання пільги щодо сплати орендної плати за землю», згідно з яким встановлено пільгу у розмірі 99,91% від нормативної оцінки землі зі сплати орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади для неприбуткових благодійних та громадських організацій, створених відповідно до чинного законодавства, ОСББ, житлово-будівельних кооперативів, обслуговуючих кооперативів гаражних товариств, гаражно-будівельних, дачно-будівельних, садових товариств, фізичних осіб, які орендують земельні ділянки, зайняті індивідуальними гаражами; пільгу у розмірі 100% для закладів, установ, організацій, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або міського бюджетів.

 

Фахівцями управління архітектури і містобудування на засідання сесії міської ради підготовлено 17 проектів рішень, які опрацьовано депутатами Комсомольської міської ради у ході роботи. Затверджено Програму розробки містобудівної документації в м. Комсомольську на 2015-2017 роки, Програму розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Комсомольська на 2014-2017 роки.