ПЕРЕМОГИ КОМСОМОЛЬЧАН НА ТУРНІРІ З ПЛАВАННЯ

23.02.2015, 11:08

19-20 лютого цього року в м.Кременчуці пройшов 16-й традиційний відкритий турнір з плавання Кубок «Вегаса» серед спортсменів з обмеженими можливостями. У змаганнях брали участь спортсмени з Харкова, Кіровограда, Закарпатської області, Дніпропетровська, Комсомольська, Херсона, Ужгорода та Кременчука. Організатори турніру гостинно приймали гостей – кожна з команд отримала по ароматному короваю.

Команду Комсомольська представляли 13 спортсменів-плавців. У серйозній і дуже напруженій боротьбі кращі результати показали наші «ветерани» Інваспорту:

  • Малихіна Тетяна – два перших місця й одне друге,
  • Крамаренко Тетяна – два перших місця й одне друге,
  • Непомнящих Сергій – два перших місця й одне друге,
  • Баранюк Нестор – одне перше місце й одне друге,
  • Хованець Віталій – три перших місця,
  • Опара Слава – одне перше місце і два других,
  • Сітьков Віктор – одне друге місце.

Новачки Хухро Іван, Безнос Юрій, Коробець Микита вперше брали участь у Кубку «Вегаса», але виступили гідно й посіли третє місце.

Хочеться відзначити, що завдяки наполегливим тренуванням під керівництвом тренера Скляр І.А, Малихіна Тетяна виконала третій дорослий розряд на дистанції 50 метрів на спині, Загороднєв Назар на дистанції 50 метрів на спині виконав другий дорослий розряд, Новик Віталій на дистанції 50 метрів вільним стилем виконав другий юнацький розряд. Від усієї душі вітаємо всіх учасників з успішним виступом!

Величезна подяка Комітету з фізичної культури та спорту Крюківської районної ради та відділу з фізичної культури та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за проведення Кубка «Вегаса» на гідному рівні. Усі учасники отримали заряд бадьорості й гарного настрою, а на завершення були нагороджені медалями та солодкими призами.

Окремо хочеться подякувати президенту Комсомольської федерації дзюдо Мінязеву В.Д. і Горяшину І.Ф. за надання безкоштовного транспорту для спортсменів Інваспорту.