ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

24.02.2015, 16:49

24 лютого за головування першого заступника міського голови Д.Г.Бикова у малій залі виконкому відбулося засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян Л.М.Матюшкіної про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області протягом 2014 року. У минулому році до виконкому звернулося 1783 громадянина з проблемними питаннями з різних сфер життєдіяльності, 1337 питань вирішено позитивно, на решту заявникам надано аргументовані роз’яснення. Згідно з аналізом найбільш актуальними для комсомольчан залишаються питання соціального захисту населення, проблеми комунального характеру, покращення житлових умов. Розгляд заяв громадян міста знаходиться на контролі керівництва виконкому. Головна увага приділяється оперативному вирішенню порушених питань. Проблеми, порушені комсомольчанами, знаходять відображення в програмах соціально-економічного розвитку, благоустрою, враховуються у ході складання планів з медичного, комунального, торговельного обслуговування міста.

Начальник управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявська доповіла, як у Комсомольську забезпечується реалізація державної політики у сфері соціального захисту громадян, які потребують підтримки з боку держави.

 

Розглянули проект рішення, підготовлений головним лікарем поліклініки «МЦ ПМСД» А.В.Ковпак «Про затвердження списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування». За результатами обговорення вирішили даний проект рішення відправити на доопрацювання.

 

Про підсумки виступів спортсменів міста в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях за 2014 рік прозвітував Подрезан В.В. – начальник відділу з фізичної культури та спорту. Віктор Володимирович висвітлив позитивні тенденції розвитку спорту в Комсомольську, подякував міській владі за сприяння, засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за значну фінансову підтримку.

 

У ході засідання виконавчого комітету розглянули низку проектів рішень, підготовлених службою у справах дітей, які прокоментувала начальник служби Л.П.Василенко.

 

Затвердили перелік проектів на виконання у поточному році «Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м.Комсомольську на період до 2020 року», «Програми розвитку молодіжної політики в м.Комсомольську на період до 2016 року».

 

Заступник міського голови Ю.М.Муха, голова адміністративної комісії поінформував членів виконавчого комітету про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради у 2014 році. Юрій Миколайович загострив увагу членів виконкому на зменшенні кількості протоколів, складених адмінкомісією у 2014 році, запропонував зібрати робочу нараду за участю міського голови, служб, яким делеговано повноваження по складанню протоколів, з метою вироблення механізму щодо збільшення ефективності роботи адмінкомісії. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков зазначив, що роботу в даному напрямку необхідно активізувати.

 

Члени виконавчого комітету також заслухали доповіді директора КП «СпецЕко» КМР» Ю.А.Кобченка, директора КЖЕП №4 Т.В.Прокопенко, директора ДСОЦ «Горизонт» Н.В.Мартинович про результати фінансово-господарської діяльності підприємств за 2014 рік.

 

Внесли зміни до рішення виконкому від 25.12.2012 № 579 щодо оформлення права власності, погодили проект рішення «Про списання основних засобів з балансу виконкому Комсомольської міськради Полтавської області».

 

Розглянули питання квартирного та кооперативного обліку, надання ордерів на жилу площу в гуртожитках, безоплатного строкового користування жилим приміщенням.

 

У ході роботи опрацювали низку питань житлово-комунального господарства, архітектури і містобудування.