ВІДКРИТТЯ Х МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «ОСВІТА ТА КАР'ЄРА»

25.02.2015, 16:28

У Кременчуцькому міському палаці культури 25 лютого відбулося відкриття Х Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра», яка проводиться за сприяння Кременчуцької міської ради, міського управління освіти, Кременчуцького районного відділу освіти, Комсомольської міської ради. Організатори дійства – Полтавська торгово-промислова палата і Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

Почесними гостями на урочистому відкритті виставки були заступник Кременчуцького міського голови Віталій Олексійович Малецький, заступник Комсомольського міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, директор Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати Віктор Петрович Гинькут, заступник начальника управління освіти м.Кременчука Валерій Сергійович Лобода, представники навчальних закладів, які презентують на виставці свою діяльність у сфері освіти.

Надія Дмитрівна Угнічева привітала учасників виставки з її відкриттям, підкреслила масштабність заходу на Полтавщині. Побажала випускникам загальноосвітніх шкіл 2015 року, які завітали в міський палац культури, визначитися із шляхами здобуття вищої освіти.

Навчальні заклади, представлені на виставці, були нагороджені дипломами за активну і плідну роботу на Х Міжрегіональній виставці «Освіта та кар'єра» та активну участь у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді.

Серед учасників Х Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра» навчальні заклади міст Дніпропетровська, Харкова, Полтави, Кременчука.