РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ПОДА І РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

26.02.2015, 15:56

26 лютого відбулося розширене засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації і регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, у роботі якого взяв участь заступник міського голови Юрій Миколайович Муха.

Першим питанням, яке розглядали сьогодні на засіданні, стало виконання бюджету області за 2014 рік. Також підбили підсумки соціального та економічного розвитку.

Зокрема, за інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Анатолійовича Кропивки, загальний обсяг надходжень до бюджетів усіх рівнів становить 16 млрд. 398,6 млн. грн. До держбюджету мобілізували 12 млрд. 487,2 млн. грн. Найбільший приріст доходів загального фонду до бюджетів Великобагачанського, Котелевського та Шишацького районів. «Бюджет області за показниками спеціального фонду виконано в сумі 1 млрд. 47 млн. грн.. або на 69,1% річного плану. На утримання соціально-культурної сфери спрямовано 5 млрд. 846,7 млн. грн.. коштів місцевих бюджетів. Витрати на утримання установ освіти становлять 2 млрд. 157,9 млн. грн. На охорону здоров’я використали 1 млрд. 511,1 млн. грн.», – сказав П.А.Кропивка. Він також зауважив, що місцеві бюджети за 2014 рік з Державного бюджету отримали субвенції на соціальні виплати населенню на загальну суму 1 млрд. 567,5 млн. грн.

Також під час засідання розглянули об’єкти, які мають високий рівень готовності та можуть бути пристосовані для поселення людей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Полтавську область. 

Розглянули питання реабілітації та соціального захистувійськовослужбовців, які підлягатимуть демобілізації в березні-травні 2015 року (1344 особи).

Зокрема, перший заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Степанівна Черняк повідомила, що статус учасника бойових дій на сьогодні в області отримали 93 особи, які брали участь в антитерористичній операції. Зокрема, їм надали пільги: 75% знижку на оплату житлово-комунальних послуг, 50% знижку на оплату послуг зв’язку та право на відшкодування за проїзд.

 

«Матеріальну допомогу надано 57 сімей загиблих осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції на суму 1 млн. 423,7 тис. грн (до 25 тис. грн). 214 пораненим військовослужбовцям виплатили 1 млн 802,3 тис. грн. 213 членів сімей осіб, які беруть участь в антитерористичній операції, отримали допомогу на загальну суму 135,5 тис. грн.», – повідомила Н.С.Черняк.