У КОМСОМОЛЬСЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ТРИ ЮВІЛЕЙНІ ПОДІЇ

27.02.2015, 10:22

Учора перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік відвідали святковий захід, приурочений 3-м ювілейним подіям: 45-річчю з дня першого випуску залізорудного концентрату на ВАТ «Полтавський ГЗК», 25-річчю музею ВАТ «Полтавський ГЗК», 15-річчю з дня відкриття експозиції Комсомольського історико-краєзнавчого музею. 

 

Урочистості пройшли в музейній кінолекційній залі. Керівники музею ВАТ «Полтавський ГЗК», Комсомольського історико-краєзнавчого музею Микола Павлович і Тетяна Андріївна Стахіви радо зустрічали гостей - членів спілки «Першозасновники ВАТ «Полтавський ГЗК», клубу першопрохідців «Полтавська магнітка». Першопрохідців Комсомольська та першозасновників комбінату вітали із 45-річчям з дня першого випуску залізорудного концентрату на ВАТ «Полтавський ГЗК», дякували їм за щоденну працю, вклад у розвиток міста та підприємства.

 

Від імені міської влади з вітальним словом виступив перший заступник міського голови Д.Г.Биков. Дмитро Геннадійович зазначив, що нинішнє покоління продовжує справу, розпочату першопрохідцями. «Нам вдається не тільки утримувати, здобуті вами, високі результати, а й успішно їх примножувати. Місто і комбінат знані на Полтавщині, в Україні, у світі. Завдяки спільним зусиллям міської влади, народного депутата України К.В.Жеваго, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», представників територіальної громади у міста - світлі перспективи». Перший заступник міського голови з нагоди ювілеїв вручив подарунки членам спілки «Першозасновники ВАТ «Полтавський ГЗК», клубу першопрохідців «Полтавська магнітка», керівникам музеїв.

 

З ювілейними датами присутніх привітала секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, яка побажала усім міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди у родинах.

 

На свято були також запрошені почесні гості – заступник голови правління з технічних питань ВАТ «Полтавський ГЗК» О.С.Красуля, директор з управління персоналом та побуту комбінату О.П.Бойченко, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев, Почесний громадянин міста Комсомольська, колишній генеральний директор ВАТ «Полтавський ГЗК» Бадагов, депутат Комсомольської міської ради, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська, колеги з музейної справи з м. Кременчука, ЗМІ.

 

З вуст заступника голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» О.С.Красулі на адресу ветеранів, які брали участь в будівництві, освоєнні, виробництві першої тонни залізорудного концентрату, пролунали вітання та слова глибокої вдячності. Депутат Комсомольської міської ради, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська теж приєдналася до святкових побажань, привітала із ювілеями музейних працівників, руками яких твориться історія нашого міста.

 

У ході святкового заходу крок за кроком пригадали історію створення музеїв та людей, які вклали в це розум, душу й серце. Директор музею ВАТ «Полтавський ГЗК» М.П.Стахів, директор Комсомольського історико-краєзнавчого музею Т.А.Стахів запропонували до перегляду слайд-шоу з пам’ятних фотографій минулого та сьогодення. Очільники музеїв щиро подякували всім присутнім за участь у формуванні музейних експозицій у Комсомольську, відзначили грамотами й подяками закладів найактивніших представників територіальної громади за вагомий внесок у розвиток музеїв, вручили пам’ятні сувеніри.

 

Як і годиться на ювілеї, тепла атмосфера родинного свята панувала протягом усього заходу. З вуст почесних гостей, колег, друзів лунали щирі вітання та побажання. Приємним святковим подарунком від Палацу культури та творчості стали виступи гурту «Парне молоко». Учасники свята також мали можливість оглянути виставку малюнків учнів художньої школи, присвячену дню народження містоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК». На завершення урочистостей першопрохідців запросили на чашку ароматного чаю з солодощами, за якою вони поринули у душевні спогади минулих літ.