КОМСОМОЛЬСЬК ВТРАТИВ ВІРНОГО СИНА СВОЄЇ ЗЕМЛІ

2.03.2015, 09:47

Ще один із воїнів пішов у вічність, залишивши по собі спомин про трагічність війни, про жорстокість подій, які точаться на сході України.

28 лютого, в останній день зими, територіальна громада провела в останню путь захисника України, комсомольчанина Олександра Вікторовича Білоконя, мобілізованого для проходження служби у Збройних силах України.
 

Тяжке горе, непоправна втрата — такі почуття огорнули земляків. Загинув від поранень 41 річний О. В.Білоконь, який пішов боронити країну в складі 30 Новоград-Волинської бригади Збройних сил України. У мирні часи Олександр Вікторович працював у СПУ ВАТ «Полтавський ГЗК». Небайдужий громадянин, люблячий чоловік і батько, відповідальний працівник.

Народне прощання із загиблим героєм відбулося у Свято-Миколаївському соборі. Богослужіння провели священики Української православної церкви. Провести в останню путь мужнього і сміливого захисника прийшли комсомольчани, серед них представники міської влади: перший заступник міського голови Д.Г.Биков, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, заступник міського голови Ю.М.Муха, працівники комбінату на чолі з головою правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусом, колеги, друзі.
 

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Е.М.Марченко виступили з промовами, у яких вшанували пам'ять Олександра Вікторовича, висловили співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати, побажали всім миру.

Поховали героя з почестями на міському кладовищі. Муніципальний духовий оркестр (керівник - В.І.Післяк) виконали Гімн України, військовослужбовці вшанували пам'ять побратима прощальним військовим салютом. Люди у великій жалобі не приховували сліз.

Пам’ять про мужність, честь, звитягу, людські якості Олександра Вікторовича назавжди залишиться в серцях рідних, близьких, бойових побратимів – усіх земляків, хто знав, поважав та любив Олександра – справжнього патріота та Героя рідної країни! Він поповнив список Небесного війська України. Царства Небесного тобі, Герою! Нехай земля буде пухом. Громада Комсомольська схиляє голови в знак вічної пам'яті загиблого воїна і приносить глибокі співчуття родині загиблого, його рідним і близьким, тим, хто пліч-о-пліч з ним відстоював і боронив рідну країну.

Вічна і світла пам'ять усім героям неоголошеної війни! Вони не вмирають! Вони продовжують жити у наших думках, в добрих справах, які ми робимо на благо мирного майбуття.